www.lastadventure.eu

Výsledky závodu Nýrsko 04/2018 - 15.5.2018

Časy závodu Last Adventure: 2018 Nýrsko  I.

Časy třídy  4x4 EXPERT
Pořadí Číslo Jméno Celkový čas 1. jizda 2. jizda 3. jizda 4. jizda 5. jizda 6. jizda 7. jizda 8. jizda 9. jizda 10. jizda
1 84 Jan Svojše 44:38.76 5:01.03 6:48.18 6:39.68 6:29.15 6:36.59 6:42.9 6:21.23      
2 113 Václav Hucl 44:54.06 5:08.32 7:02.39 6:43.78 6:26.43 6:53.15 6:27.23 6:12.76      
3 38 Radek Švub 47:40.94 5:20 7:22.89 7:06.99 7:00.99 7:13.06 6:58.92 6:38.09      
4 46 Michal Tintěra 47:42.93 5:36.28 7:40.29 7:13.84 6:58.23 7:06.83 6:39.06 6:28.4      
5 37 Jan Cihlář 48:40.83 5:49.62 7:57.37 7:06.48 7:24.45 7:14.77 6:32.88 6:35.26      
Časy třídy  4x4 CHALLENGE
Pořadí Číslo Jméno Celkový čas 1. jizda 2. jizda 3. jizda 4. jizda 5. jizda 6. jizda 7. jizda 8. jizda 9. jizda 10. jizda
1 90 Milan Lamina 36:39.66 4:57.31 6:55.63 5:57.24 4:24.14 5:52.71 4:15.4 4:17.23      
2 92 František Rafaj 37:00.64 4:41.81 6:32.53 6:12.95 4:33.58 6:07.42 4:27.14 4:25.21      
3 35 Daniel Zelenka 40:35.13 5:14.89 7:24.29 6:41.71 4:58.46 6:39.78 4:48.26 4:47.74      
4 39 Martin Bébr 43:12.36 5:35.84 7:36.4 7:17 5:22.11 7:07.22 5:01.66 5:12.13      
5 28 Jakub Bortl 43:56.46 5:39.29 7:52.91 7:18.17 5:10.12 7:28.4 5:15.56 5:12.01      
6 99 Jaroslav Bláha 44:03.24 5:39.87 8:13.47 7:07.29 5:08.99 7:28.6 5:09.28 5:15.74      
7 40 Jaroslav Zíma 44:21.16 5:36.81 7:48.32 7:19.85 5:06.8 7:06.88 6:01.8 5:20.7      
8 89 Petra Bromová 45:09.25 5:42.11 7:59.99 7:42.72 5:33.81 7:21.9 5:20.1 5:28.62      
9 36 Arnošt Žák 45:31.46 5:42.09 7:44.51 7:50.38 5:28.86 7:41.21 5:40.52 5:23.89      
10 97 Martin Netrval 54:18.65 6:50.19 10:09.3 9:15.41 6:26.76 8:53.48 6:21.62 6:21.89      
R 10 Štěpán Pikali 13:25.48 5:34.18 7:51.3                
R 29 Tomáš Gomolák 33:50.74 5:15.1 7:10.21 6:45.5 4:56.39   4:52.53 4:51.01      
Časy třídy  4x2 SPORT
Pořadí Číslo Jméno Celkový čas 1. jizda 2. jizda 3. jizda 4. jizda 5. jizda 6. jizda 7. jizda 8. jizda 9. jizda 10. jizda
1 44 Michal Záděra 34:31.59 4:21.89 5:58.75 5:39.03 4:15.12 5:43.68 4:08.96 4:24.16      
2 8 Bohumil Štván 36:56.76 4:53.87 6:31.52 6:02.25 4:30.67 5:57.89 4:31.07 4:29.49      
3 95 Vojtěch Vítovec 37:22.34 4:58.95 6:34.92 6:05.72 4:33.92 6:07.59 4:29.91 4:31.33      
4 27 Olli Roučková 37:33.98 4:55.89 6:46.11 6:12.46 4:31.25 6:11.11 4:31.05 4:26.11      
5 69 Marek Levý 38:11.77 4:42.27 6:37.52 6:01.83 4:43.28 7:04.48 4:40.93 4:21.46      
6 67 Josef Mašek 38:33.72 5:52.3 6:35.22 6:07.64 4:38.91 6:11.45 4:37.34 4:30.86      
7 6 Ivan Křížek 40:05.5 4:54.9 7:41.76 6:26.77 4:44.45 6:49.39 4:47.39 4:40.84      
8 30 David Hadrovský 40:55.79 5:07.73 7:16.61 6:54.6 4:56.91 7:01.39 4:49.86 4:48.69      
9 68 Nelly Caisová 43:03.81 5:52.5 7:59.02 6:58.34 5:03.78 7:07.93 5:02.42 4:59.82      
10 42 Petr Jonáš 44:43.24 5:50.38 8:17.54 7:25.79 5:19.36 7:20.78 5:16.97 5:12.42      
R 70 Simon Malý 12:54.42 5:28.24 7:26.18                
R 87 Tomáš Filip 21:32.92 4:34.27 6:20.17 5:50.84 4:47.64            
R 85 Zdeněk Čejka 31:36.85 4:29.22 6:06.36 5:49.07 4:17.16 6:26.11 4:28.93        
R 96 Aneta Beránková 31:41.01   12:34.92 9:08.57   9:57.52          
Časy třídy  4x4 BUGGY
Pořadí Číslo Jméno Celkový čas 1. jizda 2. jizda 3. jizda 4. jizda 5. jizda 6. jizda 7. jizda 8. jizda 9. jizda 10. jizda
1 100 Tomáš Vokurka ml. 36:05.49 4:28.09 6:02.81 6:03.7 4:19.69 6:22.67 4:21.78 4:26.75      
2 88 Milan Lamina 37:49.78 4:24.05 6:04.74 6:50.79 4:49.24 6:27.86 4:33.64 4:39.46      
3 7 Tomáš Vokurka st. 41:09.86 5:08.22 7:07.23 6:50.22 5:07.05 6:53.16 4:59.57 5:04.41      
R 12 Petr Janča 16:57.22 4:35.12 6:13.49 6:08.61              
R 33 Broněk Janča 28:51.84 4:41.97 6:17.47 6:21.14 5:34.11   5:57.15
Líbí se Vám článek?
15.5.2018

Zpět

Last Adventure - Kontakty

Český Offroad Klub z.s.
Milence 27
340 22 Nýrsko

č.účtu 27861248/0300

telefon: +420 606 951 057
e-mail: lastadventure@seznam.cz
www.lastadventure.eu